Loading...
Loading...

Paloka: E vetmja gjë që kemi humbur janë privilegjet! Rama nuk njihet për dashuri ndaj opozitës

Ora News Lajme
Subscribers 139,000
204

Report Video

Found this content disturbing or inciting religious hatred ? email us along with this video url.

[email protected]

Embed Video

Published on Feb 12, 2020 at 01:02 am

#tvora #rtvoranews

E vetmja gjë që opozita ka humbur që prej dorëheqjes së mandateve është privilegji. Edi Paloka i ftuar në studion e emisionit "Tempora" tha se ata nuk kanë asnjë imunitet.

Edi Paloka: Ne për fat të mirë apo të keq, ne sot nuk kemi asnjë privilegj. Sot ne jemi të gjithë pa imunitetit dhe Rama nuk dallohet për ndonjë dashuri të madhe karshi opozitës.

Sonila Meco: Dakord, por ne e dimë që politika kur do i gjen telat me njëra tjetrën, politika rri mirë aty lart, viktima janë populli
Për më shumë lexoni në: https://oranews.tv/article/paloka-e-vetmja-gje-qe-kemi-humbur-jane-privilegjet-rama-nuk-njihet-dashuri-ndaj-opozites

Ndiqni emisionin e plotë këtu: https://youtu.be/zafT6gzk1ic
Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Loading...

Sitting Alone ?

... Show More